Sjajni Pukki odveo Norwich do pobjede protiv aktualnog prvaka!

Nogometaši Norwicha priredili su senzaciju u petom kolu Premier lige svladavši Manchester City rezultatom 3:2.

‘Građani’ su od prve minute preuzeli posjed lopte, ali Norwich u 18. minuti nakon udarca iz kuta dolazi u vodstvo. Buendia je ubacio, a na pravom mjestu našao se McLean koji glavom pogađa za veliko slavlje domaćih navijača.

Deset minuta kasnije, Norwich povećava svoju prednost. Pukki se izborio za loptu i nesebično uposlio Cantwella kojem nije bilo teško postići pogodak.

Na početku drugog dijela, Norwich postiže i treći pogodak. Buendia je dodao Pukkiju, a finski napadač je nastavio čudesnu formu i postigao svoj šesti gol u ovoj sezoni Premier lige.

Momčad Pepa Guardiole je nakon toga okupirala gol Norwicha. Nakon velikog pritiska, Rodri u 88. minuti postiže gol i vraća ‘Građane’ u utakmicu. Međutim, aktualni engleski prvaci nisu uspjeli zabiti treći gol koji bi im donio bod.

Ovo je za Manchester City prvi poraz u novoj sezoni i već sada zaostaju pet bodova za vodećim Liverpoolom.