SKANDALOZNO: Aurier je zabio za preokret, a nakon toga je zgrozio javnost!

Nogometašii Tottenhama su u još jednoj izuzetno zanimljivoj utakmici 4. kola Lige prvaka kao domaćin savladali Olympiakos rezultatom 4:2.

Nije sve dobro počelo za izabranike Josea Mourinha. Već nakon 20. minuta igre imali su dva pogotka zaostatka i činilo se da će još jednom razočarati navijače.

Međutim, 10 minuta nakon drugog primljenog pogotka Mourinho pravi ključnu izmjenu i umjesto Diera na teren šalje Eriksena.

U samom finišu prvog dijela rezultat je smanjio Alli. Odmah na početku drugog, tačnije u 50. minuti Kane vraća stvari na početak.

Potpuni preokret stigao je u 73. minuti lijepim pogotkom Auriera. Ipak, sve je pokvario proslavom koja je zgrozila javnost na Otoku.

Naime, Aurier je prišao svojim navijačima i nakon bespotrebne gestikulacije pljunuo prema njima, što su kamere naravno zabilježile.

Konačnih 4:2 postavio je fenomenalni Kane svojim drugim pogotkom na utakmici.