POČEO JE HNL: Slaven Belupo zaustavio pobjednički niz Rijeke!

U zaostaloj utakmici 18. kola Prve HNL Slaven Belupo i Rijeka su u Koprivnici odigrali neriješeno 1:1.

Utakmica se trebala igrati 15. decembra prošle godine, ali je odgođena zbog nepovoljnih vremenskih uvjeta.

Rijeka je povela u 48. minuti pogotkom Maxwella Acostyja. Petar Mamić je ubacio s lijeve strane, Antonio Čolak je proslijedio do Acostyja koji je glavom matirao vratara domaćih.

Riječani su mogli riješiti pitanje pobjednika u 82. minuti kada je Tibor Halilović propustio odličnu priliku. Tri minute kasnije Slaven je uspio izjednačiti, a pogodak je postigao Stipe Bačelić Grgić.

Prije ove utakmice Bišćanova momčad je imala sedam vezanih pobjeda u svim natjecanjima.

Na ljestvici vodi Dinamo sa 45 bodova, Osijek i Rijeka imaju po 34 boda, dok je Slaven Belupo napredovao za jedno mjesto i sada je sedmi sa 17 bodova.