Slaven Bilić i njegov WBA ostali bez trijumfa u sudačkoj nadoknadi

Nogometaši West Bromwich Albiona su nakon tri pobjede zaredom remizirali 2:2 u derbiju 33. kola engleskog Championshipa protiv Nottingham Foresta.

Momčad Slavena Bilića povela je u 37. minuti pogotkom Robinsona. WBA je odigrao sjajno prvo poluvrijeme, ali kompletan dojam uništio je Bartley koji je u 45. minuti zabio autogol i vratio Nottingham u utakmicu.

U drugom poluvremenu vidjeli smo je još jedan autogol, Nottinghamov Figueiredo zatresao je vlastitu mrežu u 65. minuti dvoboja.

Taman kada se činilo da će WBA na kraju nekako osvojiti tri boda, Cash u sudačkoj nadoknadi poentira za ogroman bod Nottingham Foresta.

WBA nakon 33. kola ima 63 boda, dok drugi Drugi Leeds ima 56 bodova, uz utakmicu manje.