SLAVLJE NA GRBAVICI: Krunić i Milošević donijeli važnu pobjedu BiH!

Na stadionu Željezničara, na Grbavici u Sarajevu, reprezentacija Bosne i Hercegovina pobjedom protiv Armenije otvorila je kvalifikacijski ciklus za EURO 2020.

Domaći nogometaši predvođeni hrvatskim izbornikom Robertom Prosinečkim izgledali su dosta motivirano i dominirali susret od prve minute. Edin Džeko večeras je postao prvi igrač u povijesti ‘Zmajeva’ koji je odigrao sto utakmica za reprezentaciju.

Mrežu Armenaca načeo je Rade Krunić u 33. minuti. Veznjak Empolija odlično se snašao nakon centaršuta Pjanića iz kornera i glavom sjajno pogodio mrežu gostujuće momčadi. Kruniću je ovo prvi pogodak u nacionalnom dresu.

Na 2:0 povisio je Deni Milošević pogotkom u 82. minuti nakon odlične asistencije raspoloženog Višće. Do kraja susreta Armenija je uspjela postići počasni pogodak iz penala, a siguran realizator je bio Henrikh Mkhitaryan.