Solari posložio kockice: Real Madrid ubjedljiv protiv Viktorije Plzen!

Real Madrid je gostovao kod Viktorije Plzen, gdje su ubjedljivo slavili rezultatom 0:5, a ranije je u ovoj grupi Roma slavila u Moskvi.

Kraljevi su od samog starta meča nametnuli svoj ritam igre, a do vodstva su došli sjajnim golom Karima Benzeme u 21. minuti, da bi dvije minute kasnije već bilo 0:2. Ovaj put je strijelac bio Casemiro nakon asistencije Kroosa.

Nije se dugo čekalo ni na treći gol Reala. Igrala se 37. minuta kada je Bale vratio loptu na petarac, a Benzeme postigao svoj drugi gol ne meču i povisio na 0:3.

U 40. minuti su Bale i Benzeme obrnuli uloge. Benzema je bio asistent, a Bale strijelac za rezultat prvog poluvremena, 0:4.

Vinicius Junior je u 62. minuti dobio šansu za igru, a pet minuta kasnije mladi Brazilac je upisao asistenciju za Kroosa koji je postavio konačnih Viktoria Plzen – Real Madrid 0:5.