Solskjaerov stroj ponovno zakazao: Remi Svetaca i Crvenih vragova!

Nogometaši Southamptona i Manchester Uniteda otvorili su četvrto kolo engleske Premier lige. Dvoboj ove dvije momčadi završio je rezultatom 1:1.

Momčad Olea Gunnara Solskjaera povela je već u 10. minuti. McTominay je pronašao Jamesa koji je ušao u kazneni prostor Southamptona i odlični udarcem pogodio za 0:1.

Manchester United je otišao s minimalnom prednošću se na odmor. Međutim, već u prvoj polovici drugog poluvremena, Danso je ubacio, a Vestergaard nadvisio Lindelofa i pogodio glavom za 1:1.

Gosti nisu imali pravi odgovor nakon primljenog pogotka, ali je Danso nepotrebno grubo startao na protivnika u 73. minuti, dobio izravan crveni karton i ostavio domaće s igračem manje.

Međutim, ni igrač više na terenu nije pomogao Unitedu koji je upisao treći kiks u četiri kola i trenutno ima samo pet bodova.