SPEKTAKL NA OLIMPICU: Atalanta prokockala tri pogotka prednosti!

Nogometaši Atalante nakon prvog dijela su vodili s velikih 3:0 na gostovanju u Rimu kod Lazija, da bi na kraju osvojili samo jedan bod.

Momčad iz Bergama odigrala je fantastičnih prvih 45 minuta i zahvaljujući golovima Muriela (23, 28) i Papu Gomeza (37) vodila sa 3:0 te to vodstvo držala sve do 69. minute susreta.

Tada je na scenu stupio fenomenalni Ciro Immobile. Napadač Lazija je prvo izborio, a onda i realizirao prvi od dva kaznena udarca.

U 70. minuti je Argentinac Correa smanjio zaostatak Lazija na samo jedan pogodak, a u drugoj minuti sudačke nadoknade Immobile je još jednom realizirao najstrožu kaznu.

Atalanta je sa 17 bodova na trećem mjestu ljestvice, iza vodećeg Juventusa (19) i drugoplasiranog Intera (18), koji imaju utakmicu manje. Lazio je na šestom mjestu s 12 osvojenih bodova.