Spektakl na Parku Prinčeva: Mbappe PREBRZ za obranu Uniteda!

Trostruki uzastopni aktualni europski prvak Real Madrid ispao je iz Lige prvaka i lov na njihovu krunu je otvoren.

U uzvratnoj utakmici osmine finala na Parku Prinčeva igraju Paris Saint-Germain i Manchester United. Francuzi imaju prednost od 2:0 s Old Trafforda. Večeras im nedostaje Neymar, dok United igra bez Pogbe i još – devetorice igrača!

Već u drugoj minuti susreta gosti iz Manchestera šokirali su prepuni Park prinčeva. Katastrofalno dodavanje PSG-ovog Kehrera kaznio je Romelu Lukaku i rutinski zabio za 1:0.

No samo deset minuta kasnije PSG je izjednačio. Najbolji igrač domaćih Kylian Mbappe pobjegao je obrani Uniteda i odlično proigrao Juana Bernata koji iz blizine šalje loptu u nebranjenu mrežu Uniteda.

Unitedu za prolazak dalje trebaju dva pogotka.