SPEKTAKL U ARGENTINI: Boca slavila, ali River prošao u finale Copa Libertadoresa!

Nogometaši Boce Juniors su u uzvratnom dvoboju polufinala Copa Libertadoresa pobijedili najvećeg rivala River Plate s 1:0, ali to nije bilo dovoljno da se plasiraju u finale, jer su gosti u prvom susretu slavili s 2:0.

Uz užarenu atmosferu na tribinama kultne La Bombonere, krenulo je dramatično. Boca je povela već u 21. minuti preko Salvija, ali je pogodak poništen zbog igranja rukom Masa.

Nastavilo se u visokom ritmu, sijevalo je na sve strane, ali se rezultat nije mijenjao sve do 80. minute kada je Hurtado izazvao erupciju oduševljenja domaćih navijača.

Do kraja susreta Boca je na sve načine pokušavala postići drugi pogodak,ali se rezultat nije mijenjao.

U finalu će River Plate igrati protiv pobjednika iz drugog polufinalnog susreta u kojem se sastaju brazilski prvoligaši Flamengo i Gremio. Rezultat u prvom dvoboju je bio 1:1.