SPEKTAKL ZA PAMĆENJE: Đoković i Sinner borit će se za mjesto u velikom wimbledonskom finalu!

Novak Đoković i Jannik Sinner odmjerit će snage u polufinalu Wimbledona, trećeg Grand Slam turnira sezone.

Đoković je do plasmana među četiri najbolja došao nakon više od tri sata igre, svladavši Talijana Flavija Cobollija sa 3:1 u setovima.

Srpski velikan izgubio je prvi set u tie-breaku, ali se brzo pribrao, preokrenuo meč i izborio svoje novo wimbledonsko polufinale.

S druge strane, prvi reket svijeta Jannik Sinner bio je uvjerljiv u četvrtfinalu gdje je bez izgubljenog seta pobijedio Amerikanca Bena Sheltona sa 7:6(2), 6:4, 6:4.

050725Sinner

Sinner je tako upisao šestu uzastopnu pobjedu protiv Sheltona i ponovio svoj najbolji rezultat u All England Clubu iz 2023. godine.

Zanimljivo je da je Sinner u osmini finala bio na rubu ispadanja jer je gubio 0:2 u setovima protiv Bugarina Grigora Dimitrova, koji je zbog ozljede morao predati početkom trećeg seta.

Đoković i Sinner sada će se u direktnom dvoboju boriti za plasman u veliko wimbledonsko finale.

OSTAVI KOMENTAR

Molimo unesite komentar!
Ovdje unesite svoje ime