Spektakularan gol Amira Hadžiahmetovića u porazu bh. juniora

Juniorska fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena je od vršnajka iz Ukrajine rezultatom 1:3 u okviru drugog kola kvalifikacionog turnira za EP koji se održava u Azerbejdžanu.

Mladi Zmajevi su odlično započeli susret i došli u vodstvo već u 10. minuti susreta spektakularim golom fudbalera Željezničara Amira Hadžiahmetovića. Nakon vodstva nastavili smo sa odličnom igrom te tokom prvog poluvremena propustili nekoliko izglednih prilika za povećanje vodstva.

Kazna je uslijedila krajem prvog poluvremena kada je Gutsuliak poravnao rezultat na 1:1. U drugom poluvremenu Ukrajinci su se “probudili” i golovima Schcebetuna i Gutsuliaka stigli do pobjede od 1:3.

Za našu reprezentaciju su nastupili: Čutahija, Kadušić, Osmanković, Čorović, Herić, Todorović, Mustedanagić, Hadžiahmetović, Gojak, Gljiva, Kremenović, dok su u finišu utakmice još priliku dobili Pašagić, Demirović i Duraković.