ŠTA RADI OVAJ ČOVJEK? Rico se obrukao za sva vremena na ‘Parku prinčeva’ večeras

U toku je drugo poluvrijeme utakmice 26. kola Ligue 1 između PSG i Bordeauxa (3:2).

Navijači u ‘Gradu ljubavi’ mogli su za samo 45. minuta vidjeti čak četiri pogotka, a čini se da je za to najzaslužniji večeras potpuno indisponirani Segio Rico.

Nakon što je katastrofalno reagovao kod drugog gola Bordeauxa, u drugom poluvremenu se još više obrukao i Tuchel se vjerovatno pokajao što je Keylora Navasa ostavio na klupi za rezervne igrače.

Nakon što je lopta sa strane vraćena u igru, Thiago Silva ju je poslao svom golmanu. Uslijed pritiska napadača gostiju, Rico je nestrpljivo primio loptu, a zatim i promašio istu.

Na njegovu sreću greška nije pretvorena u pogodak, a 26-godišnjak će vjerovatno na novo hlađenje u budućnosti.