Trent Alexander-Arnold (26) od ljeta postaje novi igrač Real Madrida. Na kraju sezone mu istječe ugovor s Liverpoolom, a kako javlja Sky Sports, već je potpisao predugovor s Realom.
Sjajni Englez definitivno napušta Anfield na kraju sezone, a samo je pitanje trenutka kad će transfer u Real biti službeno potvrđen.
Renomirani Sky Sports javlja da je Real sve dogovorio s Alexander-Arnoldom te da je igrač već potpisao predugovor kojim je otklonio sve dileme oko nastavka karijere.

Alexander-Arnold bi se pridružio Realu nakon što mu istekne ugovor s Liverpoolom. Bio bi to fantastičan posao Reala jer prema Transfermarktu Englez vrijedi 75 milijuna eura, a ne bi morali platiti odštetu Liverpoolu.
Inače, Alexander-Arnold upisao je 349 nastupa za Liverpool, postigao je 22 pogotka te 87 puta asistirao. Prošao je Liverpoolovu akademiju i ekspresno se afirmirao kao jedan od najboljih desnih bekova u Premier ligi.