Suarez potopio Inter, Liverpool u golijadi bolji od Salzburga, Ajax uvjerljiv!

Nogometaši Barcelone svladali su milanski Inter rezultatom 2:1 u drugom kolu grupe F Lige prvaka.

Gosti su poveli već u trećoj minuti, no domaći su golovima Suareza u nastavku utakmice preokrenuli susret.

Lautaro Martinez je šokirao Camp Nou na samom početku utakmice, Argentinac je primio sjajan pas u kaznenom prostoru i zabio u donji desni kut za vodstvo Intera od 1:0.

U 58. minuti Luis Suarez je dobio loptu na rubu kaznenog prostora i šutirao iz prve pogodivši donji desni kut protivničkog gola za 1:1.

Potpuni preokret Barcelone u 84. minuti. Suarez je postigao svoj drugi gol na utakmici za pobjedu španjolskog prvaka 2:1.

U grupi E aktualni europski prvak Liverpool i Salzburg odigrali su uzbudljivu utakmicu na Anfieldu, a na kraju su ‘Redsi’ slavili sa 4:3.

Liverpool je vodio sa 3:0, austrijski prvak je uspio izjednačiti. Međutim, tri boda su ostala u Engleskoj.

Momčad Jurgena Kloppa je već nakon 36 minuta vodila sa 3:0 golovima Manea (9), Robertsona (25) i Salaha (36). Hee-Chan je u 39. smanjio, a u nastavku Minamino (56) i Haaland (60) su iznenadili Anfield.

No, radost austrijskih navijača nije dugo trajala i Salah je u 67. minuti vratio Liverpool prednost.

U drugom dvoboju Genk i Napoli su odigrali bez golova. Na tablici vodi Napoli sa četiri boda, Liverpool i Salzburg imaju po tri boda, a Genk jedan.

U grupi H Chelsea je na gostovanju pobijedio Lille sa 2:1, dok je Ajax na Mestalli slavio protiv Valencije sa 3:0.

Na tablici vodi Ajax sa šest bodova, Valencia i Chelsea imaju po tri boda, a Lille je na posljednjem mjestu bez bodova.

U grupi G Zenit je na svom terenu uvjerljivo pobijedio Benficu sa 3:1. U drugom dvoboju Lyon je na gostovanju pobijedio Leipzig sa 2:0. Na tablici vode Zenit i Lyon sa po četiri boda, Leipzig ima tri, a Benfica je bez bodova.