Sudija centralna figura u pobjedi Reala nad Valladolidom!

Nogometaši Reala pobijedili su na Jose Zorrilli u okviru 27. kola La Lige ekipu Valladolida rezultatom 4:1.

Tuhami je napokon nakon pola sata postigao pogodak koji je priznat za 1:0 jer je u razmaku od samo par minuta sudija poništio par pogodaka za domaćine.

Slavlje je trajalo svega pet minuta jer je Varane pokupio odbijenu loptu u šesnaestercu i izjednačio rezultat. Do odlaska na odmor vrijedi izdvojiti još propuštenu šansu Casemira.

Već na otvaranju drugog poluvremena Real je dobio penal, kojeg u gol za preokret pretvara Benzema. Pola sata prije kraja sjajni Benzema je nadskočio odbranu domaćih nakon kornera i uvećao prednost na 1:3.

Luka Modrić je pet minuta prije kraja meča postigao pogodak za konačnih 1:4. Inače, sudija je na meču podijelio sedam žutih i jedan crveni karton.