Sudija svirao kraj, a Džeko se uputio prema jednoj zvijezdi Uniteda: Nastala je fotografija koja je oduševila navijače

261024Džeko

Odličnu utakmicu gledali smo u četvrtak u Istanbulu gdje su igrali Fenerbahče i Manchester United, a na kraju je rezultat bio 1:1.

Navijači Fenera su kao i uvijek napravili sjajnu atmosferu i nema dileme da je meč protiv Uniteda bio jedan od najuzbudljivijih u trećem kolu Evropske lige.

‘Crveni đavoli’ su već u 15. minutu poveli sa 1:0 fantastičnim golom iskusnog Eriksena, da bi domaćin u 49. minutu preko En Nesyrija poravnao rezultat i postavio konačnih 1:1.

Međutim, ono što je bilo posebno zanimljivo jeste kraj utakmice, kada je nastala fotografija koja je oduševila navijače milanskog velikana Intera. Naime, nakon što je sudija svirao kraj susreta, Edin Džeko se odmah uputio ka golu Uniteda kako bi pozdravio Andrea Onanu.

Podsjećamo, legendarni bh. napadač i Kamerunac su imali priliku dijeliti svlačionicu ‘Nerazzurra’. Oni su se srdačno pozdravili i zagrlili, a na kraju je fotografiju na društvenim mrežama objavio Onana.

“Brate”, napisao je Džeko kada je podijelio pomenutu fotografiju uz crno i plavo srce što je posebno ostavilo utisak na pristalice kluba sa Giuseppe Meazza stadiona.