Švicarska sigurna na otvaranju kvalifikacija za EURO!

Reprezentacija Švicarske upisala je tri boda na gostovanju u Tbilisiju gdje je pobijedila Gruziju s 2:0.

Švicarci su došli do zaslužene pobjede u prvoj utakmici u novom kvalifikacijskom ciklusu. Na gostovanju u Tbilisiju su slavili protiv Gruzije s 2:0 zahvaljujući golovima u drugom poluvremenu.

Gosti su od samog početka zagospodarili terenom, već u šestoj minuti Rodriguez je dobro pucao, ali Loria je bio spreman. U drugom dijelu prijetio je i Dinamov napadač Gavranović, ali mreža se nije zatresla do 57. minute kada je Švicarska stigla do vodstva.

Embolo je odlično ubacio u kazneni prostor gdje se najbolje snašao Zuber koji preciznim udarcem pogađa suprotni kut za 1:0. Drugi gol stigao je u 80. minuti nakon kontre koju je rutinski završio Zakaria.