Thomas Müller je izveo toliko loš korner da ni sam nije mogao vjerovati

Nogometaši Bayern Munchena savladali su na gostovanju u Gelsenkirchenu ekipu Schalkea minimalnim rezultatom 1:0 u okviru DFB Pokala.

Bavarci su tako zahvaljujući pogotku Joshue Kimmicha u 40. minuti prošlo u narednu rundu takmičenja, a svoje veče nije ima Thomas Müller.

Iskusni njemački internacionalac postao je viralni hit nakon jednog kornera kojeg je izveo toliko loše da ni sam nije mogao vjerovati.

Nijemac je u 51. minuti imao namjeru da nadmudri odbranu Schalkea ali je loptu umjesto na prvu stativu poslao u gol-aut.

Međutim, navijači i kolege mu neće mnogo zamjeriti na komičnom potezu jer je i ove sezone jedan od ključnih igrača tima.

30-godišnjak je na 35 utakmica ove sezone zabio devet, a namjestio čak 19 pogodaka.