To se zove imati nos za gol: Neymar vodi PSG prema četvrfinalu!

U Parizu se igra pravi nogometni spektakl između PSG-a i Borussije Dortmund, ali i ta utakmica se iz predostrožnosti igra bez publike zbog epidemije korona virusa.

Borussia je u prvoj utakmici u potpunosti nadigrali PSG i upisala važnu pobjedu uoči uzvrata rezultatom 2-1.

Parižani su od prve minute krenuli po pogodak, želja za trijumfom i plasmanom u četvrtfinale Lige prvaka potpuno je vidljiva.

Nagrada za ofenzivni nogomet stigla je u 27. minuti susreta. Di Maria je ubacio iz kornera, a Neymar je pao na travnjak u kaznenom prostoru kako bi zakucao loptu u gol Burkija.

Do kraja prvog dijela Parižani su udvostručili svoju prednost pogotkom Bernata prvoj minuti nadoknade. Sarabia je s desne strane poslao prizemnu loptu prema golu, Bernat ju je samo lagano dotaknuo i usmjerio u mrežu. Burki je još jednom bio nemoćan.

PSG je u ovom trenutku u četvrtfinalu Lige prvaka!