Liverpoolov show protiv Wolvesa za erupciju oduševljenja na Anfieldu!

Nogometaši Liverpoola u nestvarnoj su seriji od 36 susreta bez poraza u Premier ligi (30 pobjeda i pet remija). Također, ‘Redsi’ ne znaju za poraz na Anfieldu 50 utakmica, odnosno od aprila 2017. godine!

Momčad Jurgena Kloppa u sklopu 20. kola dočekala je neugodni Wolverhampton, koji je prije samo dva dana srušio aktualnog prvaka Manchester City (3:2). ‘Redsi’ nisu dopustili iznenađenje i slavili su s minimalnih 1:0.

Liverpool je poveo u 42. minuti preko Sadija Manea. Virgil van Dijk fenomenalnom je dugom loptom kirurški precizno pogodio Adama Lallanu, a on majstorski ramenom spustio za Manea koji se sjurio s lijeve strane i neobranjivo pogodio za vodstvo ‘Redsa’.

U trećoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena gosti su izjednačili preko Pedra Neta, ali je njegov pogodak poništen na intervenciju VAR-a zbog ofsajda.

Vodeći Liverpool je s današnjom pobjedom pobjegao drugoplasiranom Leicesteru na 13 bodova prednosti uz utakmicu manje.