Tottenham i Arsenal podijelili bodove u londonskom derbiju!

Ekipe Tottenhama i Arsenala remizirale su u velikom londonskom derbiju, a konačni rezultat u pravoj drami na Wembleyju glasio je 1:1.

Igrala se 16. minuta kada je Lacazette primio na centru jednu loptu, čitava odbrana Tottenhama je ispala, a on je dodao do Aarona Ramseyja koji lagano matira Llorisa za 1:0.

Očajni Mustafi koji je toliko puta bio direktni krivac za pogotke koje prima Arsenal ovaj put je naivno napravio penal nad Kaneom, a najbolji strijelac Tottenhama nije propustio s bijele tačke poravnati na 1:1 u 74. minuti.

Činilo se da će meč završiti rezultatom 1:1, a onda u 91. minuti sudija Taylor opet pokazuje na bijelu tačku, no Lloris brani pokušaj Aubameyanga koji ni u nastavku akcije nije uspio pogoditi.