Tottenham ispustio dva gola prednosti na gostovanju u Pireju!

U utakmici prvog kola skupine B Lige prvaka Olympiacos i Tottenham Hotspur su igrali 2:2 (1:2).

Gosti iz Engleske su poveli sa 2:0 golovima Harryja Kanea (26 penal) i Lucasa Moure (30), ali u finišu prvog dijela domaći su uspjeli zaostatak (Podence 44).

Olympiacos je uspio poravnati na početku drugog poluvremena pogotkom Mathieua Valbuene iz kaznenog udarca.

Do kraja je Tottenham bio bliži pobjedi. Dobre šanse su imali Dele Alli u 65. minuti i Erik Lamela u 87., no domaćini su uspjeli izdržati i osvojiti veliki bod protiv viceprvaka Europe.

Od 21.00 sat na rasporedu je i drugi dvoboj iz ove skupine, a sastat će se Bayern München i Crvena zvezda.

U skupini A igrali su Club Brugge i Galatasaray, a na nije bilo pogodaka. U drugom susretu ove skupine sastaju PSG i Real Madrid.