Tottenham pregazio Huddersfield, hat-trick Moure!

Tottenham nije imao nikakvih problema u dvoboju 34. kola engleskog nogometnog prvenstva protiv već sada drugoligaša Huddersfielda.

Spursi su bez nekoliko važnih igrača lakoćom došli do pobjede od 4:0 protiv Huddersfielda koji je već završio nastup u Premierligi, te ćemo ga sljedeće sezone gledati u Championshipu.

Tottenham je sve riješio u tri minute, a odličnu utakmicu odigrao je Lucas Moura. Domaći su do prednosti stigli u 24. minuti pogotkom Wanyame. Samo tri minute kasnije bilo je 2:0, a ovaj put strijelac je bio Moura.

U samoj završnici susreta vidjeli smo još dva pogotka, a na scenu je stupio raspoloženi Moura. Brazilac je prvo u 87. minuti zabio za 3:0, a nekoliko minuta kasnije je hat-trickom postavio konačnih 4:0.

Tottenham je trenutno na trećem mjestu sa 67 bodova, dok je Huddersfield na dnu ljestvice sa svega 14 osvojenih bodova.