Tottenham nakon velike drame slavio protiv Wolverhamptona!

Ekipa Tottenhama je nakon velike neizvjesnosti i drama uspjela u 11. kolu Premiershipa uspjela da savlada Wolverhampton rezultatom 3:2.

U 27. minuti Tottenham je stigao u vodstvo. Pogodak je postigao Lamela koji doveo svoju ekipu u vodstvo, a samo tri minute nakon toga Lucas Moura je iskoristio centaršut Trippiera te je svojoj ekipi donio dva pogotka prednosti.

Napadač Spursa, Harry Kane je u 62. minuti žestoko kaznio promašaje protivnika i tako postavi nedostižnih 3:0 za svoju ekipu.

Wolverhampton je opasno zaprijetio i približio se na svega gol zaostatka, ali nisu imali snage za potpuni rezultatki povratak u igru, pa je ostalo 3:2 za ekipu Spursa koja se vratila na četvrto mjesto Premiershipa.