Tottenham remizirao kod Barcelone, Inter seli u Europsku ligu!

U skupini B Lige prvaka bilo je napeto do posljednjeg trenutka, a na kraju je sretnija momčad Tottenham. I Barcelona i Tottenham, kao i Inter i PSV odigrali su 1:1, a u osminu finala prolaze Barca i Tottenham!

Za navijače talijanskog kluba u prvih deset minuta sve je izgledalo savršeno. Inter je dominirao, Perišić pogodio stativu, Barcelona je povela sjajnim pogotkom Dembelea protiv Tottenhama…

No, onda je u 13. minuti PSV kaznio Interovo poigravanje u obrani. Bergwijn je ukrao loptu Asamoahu, odlično ubacio, a glavom je pogodio Lozano. Nerazzurri su sljedećih petnaestak minuta bili izgubljeni.

U nastavku je Inter krenuo napadački, a nakon brojnih promašenih šansi, zabio je kapetan Mauro Icardi nakon odlične asistencije raspoloženog Politana. Bio je to rezultat s kojim je Inter prolazio u osminu finala.

Spalletti je izveo Politana, uveo Vrsaljka, zatvorio utakmicu i čekao kraj. Ali tada je uslijedio još jedan šok. U 85. minuti za Tottenham je na Camp Nou zabio Lucas Moura te izbacio Inter iz Lige prvaka!