Tragikomično simuliranje nogometaša Barcelone protiv Levantea!

Nogometaši Barcelone su u četvrtak navečer iznenađujuće izgubili kod Levantea 2:1 u prvoj utakmici osmine finala Kupa kralja.

Katalonci su nastupili bez Lionela Messija, Luisa Suareza, Ivana Rakitića i ostalih, koje je odmarao trener Ernesto Valverde, što im se obilo o glavu. Već nakon manje od dvadeset minuta Levante je vodio s velikih 2:0.

Do kraja susreta Barcelona je uspjela smanjiti rezultat pogotkom Philippea Coutinha iz kaznenog udarca pet minuta prije kraja, čime je ublažila poraz uoči uzvrata na Camp Nou 17. januara.

Međutim, nakon utakmice se najviše priča o tragikomičnoj situaciji na isteku prvog poluvremena. Levante je izveo korner, njihov stoper Chema je bio u sendviču između Barcinih Busquetsa i Cillessena, a nakon blagog naguravanja obojica Katalonaca odglumili su prekršaj.

Simuliranje Barceloninih zvijezda ostavilo je mnoge bez teksta.