Transfer bomba mogla bi uskoro odjeknuti europskom nogometnom pozornicom – Theo Hernandez na pragu je povratka u Atletico Madrid!
‘Rojiblancosi‘ i Milan intenzivno pregovaraju oko transfera francuskog beka, a sve ukazuje na to da je dogovor nadohvat ruke.
Milan je navodno odlučio otvoriti vrata odlaska jednog od svojih glavnih igrača, a tražena cifra kreće se između 25 i 30 milijuna eura.

Poseban faktor u kompletnoj priči je i sama želja igrača. Theo Hernandez, koji je prošao kroz akademiju Atletica i ostao vezan uz Madrid, rado bi se vratio “kući“.
Nakon što je odbio financijski izdašnu ponudu saudijskog Al-Hilala, jasno je dao do znanja da mu je prioritet nastavak karijere na najvišem nivou, a povratak u La Ligu, i to pod trenerskom palicom Diega Simeonea, idealno se uklapa u njegove ambicije.
Ako se transfer realizira, bit će to jedan od najzvučnijih povrataka u novijoj povijesti Atletica.