U golijadi na El Madrigalu Villarreal i Barcelona podijelili bodove!

Sjajnu utakmicu u 30. kolu španjolskog nogometnog prvenstva odigrali su Villarreal i Barcelona, a konačan rezultat bio je 4:4.

Početak utakmice protekao je u dominaciji Barce, a povela je u 12. minuti pogotkom Coutinha nakon asistencije Malcoma. Samo četiri minute kasnije Malcom pogađa glavom nakon asistencije Vidala za 2:0.

Sve je tada izgledalo kao da će aktualni prvaci zabilježiti novu rutinsku pobjedu. Mogli su Katalonci i do trećeg pogotka, ali Coutinho iz čiste šanse pogađa vratnicu. Nakon toga je Villarreal preuzeo inicijativu.

U 23. minuti Chukwueze je smanjio na 2:1. U istom ritmu domaći su nastavili i u drugom dijelu. Prvo je Ekambi, nakon greške Ter Stegena izjednačio na 2:2, da bi samo 12 minuta kasnije Iborra donio Villarrealu vodstvo 3:2.

Kolumbijski napadač Bacca u 80. minuti pogađa za 4:2. Kada su svi očekivali pobjedu domaće momčadi, fenomenalni Lionel Messi ponovo pokazuje zašto je najbolji nogometaš svijeta i na čudesan način pogađa iz slobodnjaka za 4:3.

U posljednjim sekundama utakmice Messi je izveo korner, a nakon gužve najbolje se snalazi Suarez i slabijom lijevom nogom pogađa za konačnih 4:4.