Uvjerljiva pobjeda Bayerna protiv Kolna, prvijenac Coutinha!

Nogometaši minhenskog Bayerna su u 5. kolu njemačkog prvenstva na Allianz Areni uvjerljivo pobijedili svladao Koln 4:0.

Bavarci su od početka utakmice zagospodarili terenom. Već u trećoj minuti Lewandowski je zabio za 1:0, ali gosti su uspjeli izdržati bez novih pogodaka u svojoj mreži do kraja prvog poluvremena.

U nastavku se otvorilo i momčad Nike Kovača je postigla još tri pogotka. Lewandowski je drugim pogotkom na utakmici u 48. minuti povisio na 2:0, dok je Coutinho 14 minuta kasnije zabio prvijenac iz jedanaesterca koji je sam izborio za 3:0.

Konačan rezultat u 73. minuti postavio je hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Perišić. Gosti iz Kolna igrali su s igračem manje od 59. minute, kad je izravan crveni karton dobio Ehizibue.

Bayern sada ima 11 bodova i privremeno drži vrh ljestvice Bundeslige.