Valverde se nije smio okrenuti prema Messiju koji ga je gledao skoro pola minute

Barcelona je sinoć u Češkoj teže od očekivanog ostvarila trijumf protiv domaće Slavije. Nakon 90 minuta igre u trećem kolu Lige prvaka, rezultat je glasio 2:1.

Gosti iz Španije naišli su na zaista ogroman otpor nezgodne Slavije. Iako su relativno rano primili pogodak, nisu posustali u najmeri da naprave ogromne probleme rivalu.

Ipak, kvalitet i sreća su na kraju presudili pa se Barcelona u Kataloniju vraća sa punim plijenom, a da u taboru tima ne “cvjetaju ruže” govori i snimak koji se pojavio neposredno prije kraja utakmice.

Naime, Messi je nakon postignutog pogotka rivala skoro pola minute gledao u pravcu Valverdea koji se očito nije smio okrenuti prema svom najboljem igraču.