Van Dijk prozvao Milnera da je prestar za igru, a zatim je stigao ŠMEKERSKI odgovor!

Liverpool je za vikend ostvario izuzetno važnu pobjedu u Cardiffu rezultatom 2:0 i tako lopticu prebacio na Manchester City koji u srijedu igra veliki gradski derbi.

Redsi su nakon lošijeg prvog poluvremena krenuli silovito u nastavku, što se na kraju isplatilo. Jedan od pogodaka je postigao i James Milner.

Iskusni veznjak koji uživa povjerenje njemačkog stručnjaka je po Van Dijkovom mišjenju prestar za igranje na vrhunskom nivou.

Milner je pogodak iz jedananesterca proslavio u stilu “starca”, a nakon utakmice je odgovorio mlađem kolegi iz odbrane koji naravno nije mislio ozbiljno u “prozivkama”.

“Proslavu pogotka sam posvetio kolegi Van Dijku koji me konstantno “bocka” da sam ostario.” – objasnio je Milner.