Vardar nadigrao Meškov i izborio finale SEHA lige protiv Zagreba!

Rukometaši makedonskog Vardara drugi su finalisti regionalne SEHA lige nakon što su u polufinalu svladali Meškov Brest 25:23.

Nakon što je PPD Zagreb pobijedio Nexe, do finala i borbe za naslov stigao je i Vardar koji je u drugom polufinalu nadigrao Meškov Brest sa 25:23.

Vardar je od početka nametnuo ritam i na poluvrijeme otišao s vodstvom 14:10. U nastavku je Vardar održavao prednost, ali polovicom igre u nastavku Meškov dolazi potpuno i u 46. minuti golom Đorđića prelazi i u vodstvo (19:18).

Nakon toga Makedonci postižu tri pogotka i odlaze na +2. Na semaforu je tada ostalo nešto više od pet minuta do kraja, no Bjelorusi više nisu uspjeli izjednačiti.

Najbolji je u redovima Vardara bio Stojanče Stoilov sa sedam golova. Kod Meškova nijedan igrač h nije postigao više od tri gola, a najbolji je bio vratar Ivan Pešić s 11 obrana.