VATRENO NA SAN SIRU: Rebić ušao s klupe i s dva gola donio pobjedu Milanu

Hrvatski nogometni reprezentativac Ante Rebić zabio je svoj prvi pogodak za Milan.

Rebić je na ljeto napustio Eintracht Frankfurt, gdje je briljirao na bundesligaškim terenima te je prešao u posrnulog talijanskog velikana Milan. Svoju sreću na San Siru u prvom dijelu sezone nije pronašao, ali mogao bi u drugom.

Naime, trener Milana Stefano Pioli odlučio je uvesti hrvatskog reprezentativca u igru na početku drugog poluvremena ligaškog susreta s Udineseom, a ovaj je u prvom kontaktu s loptom zabio gol!

Brzonogi bek ‘Rossonera’ Andrea Conti sve je napravio po desnoj strani, a Rebić je u punom trku zakucao loptu u mrežu gostiju za 1:1. Nekadašnji napadač Fiorentine na terenu je proveo svega dvije minute.

U 71. minuti Milan je potpuno preokrenuo rezultat, a pogodak za 2:1 zabio je Theo Hernandez volejom s ruba kaznenog prostora. Francuskom defenzivcu ovo je već peti prvenstveni pogodak ove sezone.

Iako se činilo kako je utakmica rješena, uporni gosti uspjeli su izjednačiti rezultat u završnici dvoboja. Strijelac za 2:2 bio je Lasagna u 85. minuti.

No, tu nije bio kraj uzbuđenjima na San Siru. Raspoloženi Rebić zabio je gol za pobjedu Milan u drugoj minuti sudačke nadoknade .

Navijači Milana do nedavno su bili veliki zastupnici ideje da Rebić napusti San Siro, ali sudeći prema velikom slavlju nakon njegove sjajne partije protiv Udinesea, izgleda kako im je hrvatski napadač promijenio mišljenje.