Vedad Ibišević zaradio isključenje zbog NEVJEROJATNE gluposti!

Odličnu utakmicu na Olimpijskom stadionu u Berlinu su odigrali Hertha i Borussija Dortmund, a slavili su gosti s 2:3.

Domaći su vodili dva puta. Kalou je u 4. minuti zabio za vodstvo Herthe, a deset minuta kasnije gosti su izjednačili pogotkom Delaneya. Prekaljeni Kalou je u 35. minuti uspješno realizirao penal za 2:1 te se s tim rezultatom otišlo na odmor.

Borussia stvari na početak vraća u 47. minuti, a strijelac je bio Zagadou. U posljednjih 10. minuta uslijedila je prava drama.

Prvo je Hertha u 85. minuti ostala s igračem manje zbog isključenja Torunarighe, da bi u drugoj minuti sudačke nadoknade Reus pogodio za preokret i vodstvo Borussije.

U sudačkoj nadoknadi isključenje je zaradio Vedad Ibišević. Iskusni bh. napadač je loptom u glavu pogodio vratara Borussije Burkija, nakon što se situacija smirila ostao je u igri, međutim nakon intervencije VAR-a sudac Welz pokazao mu je crveni karton.