Veliki igrač i još veći čovjek: Budimir srušio klupski rekord, a onda sve oduševio predivnom gestom

U posljednjoj nedjeljnoj utakmici 26. kola španjolske La Lige nije bilo pobjednika, Osasuna i Valencia su u Pamploni remizirali 3:3.

Jedan od najboljih igrača utakmice bio je hrvatski reprezentativac Ante Budimir koji je za Osasunu zabio gol uz asistenciju.

Budimir je došao do 14. ligaškog pogotka ove sezone u La Ligi, a ujedno je postao rekorder Osasune u povijesti po broju pogodaka u španjolskoj eliti. Valenciji je zabio 57. gol u La Ligi.

091224Budimir

Desetak dana nakon toga ulazak u klupsku legendu proslavio je tako što je više od 120 klupskih zaposlenika počastio ručkom. Pozvao je predsjednika, čistačice i brojno drugo osoblje.

“Ante je htio učiniti nešto posebno, pa me nazvao. On se u Restoranu Alhambra osjeća kao doma. Osim što je legenda Osasune, Budimir ima i velike ljudske kvalitete”, poručila je za radio Cadena SER vlasnica restorana Esther Idoate.

OSTAVI KOMENTAR

Molimo unesite komentar!
Ovdje unesite svoje ime