VELIKO IZNENAĐENJE: Debitant pobijedio Borussiju Dortmund!

Veliko iznenađenje u trećem kolu njemačke Bundeslige. Debitant u elitnom rangu Union Berlin pobijedio je na svom terenu protiv Borussiju Dortmund s 3:1 (1:1).

Domaći su poveli u 22. minuti pogotkom Mariusa Bultera. No, samo tri minute kasnije, Borussia je izjednačila, a strijelac je bio Paco Alcacer.

Mnogi su očekivali da će Union Berlin doživjeti sudbinu Augsburga, koji je u prošlom kolu poveo protiv Borussije i onda doživio uvjerljiv poraz. Međutim, uporni Union se nije dao slomiti.

Nakon samo pet minuta igre u nastavku, Bulter postiže drugi pogodak na utakmici za novo vodstvo Uniona. Novi šok za Borussiju uslijedio je 25 minuta kasnije, kada je mrežu Burkija zatresao Sebastian Andersson, 3:1 za debitanta u Bundesligi!

Favorizirani gosti su dominirali terenom u nastavku susretu, ali nisu stvorili izgledniju šansu pred vratima Uniona.