VIDEO| Argentina ima novog Messija: Strašan trk i gol!

Argentinska nogometna reprezentacija je na neutralnom terenu u glavnom gradu Saudijske Arabije Rijadu s uvjerljivih 4:0 pobijedila slabašni Irak. Gaučose je s klupe vodio privremeni izbornik Lionel Scaloni.

Scaloni je dao priliku igračima iz drugog plana, koji su nogometnoj javnosti manje poznati, pa je tako najveća zvijezda na terenu bio Juventusov Paulo Dybala.

Argentina je povela u 18. minuti pogotkom Lautara, bio je to jedini gol u prvom poluvremenu. U nastavku su zabijali Pereyra u 53., Pezzella u 82. i Cervi u 91. minuti.

Posebno je impresivan bio pogodak 24-godišnjeg Cervija, inače igrača portugalske Benfice, koji je u stilu svog sunarodnjaka Messija vodio loptu gotovo s polovice terena i potom kirurški preciznim udarcem matirao protivničkog vratara.