Na pomolu senzacija na Old Traffordu! Ljepotica Defoura šokirala United!

U okviru 20. kola engleske Premier lige Manchester United je na v0om Old Traffordu ugostio ekipu Burnleyja, jdno od najprijatnijih iznenađenja dosadašnjeg dijela Premiershipa. A utakmica je počela katastrofalno po domaćina.

[ads1]

Samo što se krenulo sa igrom, gosti su neočekivano šokirali Old Trafford i preko Barnesa već u trećoj poveli sa 1:0. Jose Mourinho je u ovom susretu konačno je dao šansu obojici napadača, Zlatanu Ibrahimoviću i Romeluu Lukakuu što mu čini se obilo o glavu.

U 36. minuti novi hladan tuš za Crvene đavole. Steven Defour je izveo prefektan slobodni udarac i u stilu Platinija savladao nemoćnog Davida De Geu koji nije mogao ništa uraditi u ovoj situaciji. Može li se United vratiti u drugom poluvremenu?