Carles Gil će sanjati Messija i Albu! Barcelonin dvojac osramotio igrača Deportiva!

U posljednjoj utakmici nedjeljnog programa 16. kola španske Primera lige, barcelona je na svom Nou Campu dočekala ekipu Deportiva iz La Corune i slavila rutinsku i ubjedljivu pobjedu rezultatom 4:0.

Barcelona je povela u 29. minuti kada Suareza pogađa za 1:0 na asistenciju Messija, da bi u 41. minuti prednost udvostručio sjajni Brazilac Paulinho. Samo što je počelo drugo poluvrijeme Katalonci su stigli i do trećeg pogotka. Svoj drugi gol na meču postiže Suarez.

U 70. minuti Messi je promašio penal, da bi samo pet minuta kasnije Paulinho ponovo pogodio za konačan rezultat susreta od 4:0.

Deportivo apsolutno nije mogao ništa uraditi u ovoj utakmici, a Barca se poigravala bukvalno sa njima. Carles Gil će sigurno sanjati Messija i Albu! Video u prilogu će vam otkriti i zašto!