Chelsea potpuno razbijen na Olimpicu! El Shaarawyjev projektil za fudbalske špice!

U četvrtom kolu grupne faze Lige prvaka fudbaleri Rome su na svom Olimpicu ugostili londonski Chelsea. Rimska Vučica je pokazala da se vraća u sami vrh evropskog nogometa i slavila sigurnua pobjedu visokim rezultatom od 3:0.

Domaćin je poveo već u prvom napadu na utakmici i to na kakv način. Edinu Džeki je upisana asistencija, a Stephen El Shaarawy je projektilom zatresao mrežu Chelseaja pored nemoćnog Thibauta Courtoisa.

Na 2:0 povećao je ponovo El Shaarawy u 36. minuti nakon asistencije Nainggolana. Roma je pitanje pobjednika riješila u 63. minuti, a ovoga puta mrežu belgijskog golmana je zatresao na vrlo lijep način Diego Perotti.