Dječak nije znao šta ga je snašlo! Guardiola instrukcije davao čak i skupljaču lopti!

U okviru šestog kola engleske Premier lige Manchester City je na svom Etihadu ugostio očajni Crystal Palace i napunio do vrha njihovu mrežu. Goste je u finišu prvog dijela načeo Sane nakon sjajnog proigravanja Davida Silve.

Na početku drugog poluvrmeena Građani su za samo nekoliko minuta razbili Palace. U 51. minuti Sterling je iskoristio asistenciju Sanea za 2:0, da bi u 59. na sličan način Engleza je proigrao i Aguero, za velikih 3:0.

Aguero je solidnu partiju krunisao i pogotkom u 79. minutu kada je glavom iskoristio centaršut Sanea za 4:0. Gol dana u finišu meča postigao je rezervista Fabian Delph koji je skinuo paučinu sa ivice šesnaesterca.

Zanimljiv detalj desio se u finišu prvog poluvremena, kada je Pep Guardiola održao malo predavanje skupljaču lopti na Etihadu. Dječak nije znao šta ga je snašlo dok mu je Španac pedantno davao instrukcije. U video prilogu pogledajte ovu zanimljivu i nesvakidašnju situaciju.