VIDEO| Higuain dobio crveni karton pa potpuno pukao!

Derbi 12. kola Serie A igrao se na San Siru, a Juventus je slavio s 2:0 pogotcima Marija Mandžukića (8) i Cristiana Ronalda u 81. minuti susreta.

Juventus je današnjom pobjedom nastavio marširati prema obrani Scudetta, zadržavši šest bodova prednosti ispred drugoplasiranog Napolija.

Sam kraj utakmice obilježio je Gonzalo Higuain. Bivši napadač Juventusa u 41. minuti promašio je kazneni udarac i propustio priliku zabiti klubu koji ga je ovog ljeta doslovno protjerao!

Argentinac je nakon Ronaldovog pogotka, čovjeka zbog kojeg je napustio Torino, potpuno izgubio živce i nakon grubog starta nad Benatijom dobio crveni karton.

Nakon toga nije uspio zadržati frustracije pa je krenuo u obračun sa sucem, suigračima, Ronaldom… Na kraju je teren napustio u suzama.