VIDEO| Isco zabio golčinu i oduševio Santiago Bernabeu!

Nogometaši Real Madrida u ovim trenucima na svom Santiago Bernabeu igraju protiv trećeligaša Melille u sklopu druge utakmice osmine finala Španjolskog nogometnog kupa.

Izabranici Santiaga Solarija su u prvoj utakmici igranoj u Melilli slavili s uvjerljivih 4:0, a u istom ritmu nastavili su i danas.

Real je poveo pogotkom Asensija u 33. minuti, a isti igrač se u strijelce upisao samo dvije minute kasnije. Do odlaska na odmor Kraljevi su zabili još jedan gol, a ovog puta precizan je bio 21-godišnji Javi Sanchez.

Na samom početku drugog dijela, već u 47. minuti, Isco je fantastično pogodio za visokih 4:0. Španjolski virtuoz je snažnim i preciznim udarcem s distance pogodio gornji lijevi kut protivničkog gola.

Isco je zasluženo pokupio ovacije Santiago Bernabeua!