KANDIDAT ZA GOL SEZONE: Alaba zabio spektakularan gol!

Nogometaši Bayerna u ovim trenucima gostuju kod Hannovera u sklopu 15. kola njemačkog nogometnog prvenstva. Nakon prvog poluvremena Bayern vodi s 2:0.

Bavarci su poveli već u drugoj minuti susreta pogotkom Joshue Kimmicha. Mladi Nijemac je sjajno reagirao na odbijenu loptu i s ruba kaznenog prostora preciznim udarcem iz voleja matirao domaćeg vratara.

Momčad Nike Kovača je nakon vodstva nastavila dominirati susretom i u 29. minuti povisila na 2:0. Lijev bek Bayerna David Alaba je postigao spektakularan pogodak!

Austrijanac je nakon kornera pokupio odbijenu loptu na rubu šesnaesterca i opucao iz prve bez oklijevanja. Način na koji je udario loptu je savršen pogodivši desne rašlje protivničkog gola!

Definitivno, Alaba je ovim remek-djelom postao kandidat za najljepši gol sezone.