Kingsley, pa šta ti bi? Veliki promašaj mladog Francuza protiv Mainza!

U četvrtom kolu njemačke Bundeslige aktuelni prvak Bayern iz Munchena ugostio je na svojoj Allianz Areni ekipu Mainza. Od početka susreta Bavarci dominiraju terenom, šti je rezultiralo sa dva gola u mreži golmana Adlera.

Oba gola za tim Carla Ancelottija postigao je leteći Holanđanin Arjen Robben u 11. i 23. minuti utakmice. Zanimljivo je da je drugi gol Robben postigao desnom nogom, prvi put još od 14. februara 2015. godine.

Ali, u 22. minuti gledaoci su imali priliku vidjeti nevjerovatnu situaciju. Raspoloženi Robben je sve lijepo uradio po desnoj strani, servirao loptu kao na tacni za Comana, a ovaj neshvatljivo sa 5-6 metara pogodio prečku praznog gola. Pogledajte ovaj nevjerovatan promašaj mladog Francuza.