VIDEO| Legendarni Casillas obranio penal i osigurao Portu vrh ljestvice!

U skupini D Lige prvaka Porto je u Moskvi pobijedio Lokomotiv s 3:1 odvojivši se na vrhu ljestvice. U drugom susretu ove skupine Galatasaray i Schalke su odigrali bez golova.

Heroj portugalske momčadi je definitivno legendarni Iker Casillas, koji je u već u 10. minuti sjajno obranio kazneni udarac Manuelu Fernandesu.

Nakon toga je Porto uspostavio igru i u 26. minuti došao do vodstva nakon sigurne realizacije jedanaesterca Mousse Marege. Na 2:0 je povisio Meksikanac Herrera u 35. minuti, a tračak nade ruskom sastavu vratio je Anton Miranchuk tri minute kasnije.

Međutim, Porto je u 48. minuti nakon brze kontre zabio za 3:1, a pogodak je postigao još jedan Meksikanac u redovima Portugalaca, Jesus Corona.

Na ljestvici vodi Porto sa sedam bodova, Schalke ima pet, Galatasaray četiri, a Lokomotiv je i dalje bez bodova.