VIDEO| Ljepotica sezone u drugoj engleskoj ligi: Čak deset golova!

U susretu 19. kola engleskog Championshipa, Aston Villa i Nottingham Forrest odigrali su ljepoticu sezone. Gledatelji na Villa Parku svjedočili su utakmici koju će pamtiti do kraja života!

Već nakon šest minuta igre, gosti su vodili s 2:0 nakon golova Grabbana i Carvalha, no za manje od osam minuta Aston Villa je izjednačila. Dva pogotka zabio je 21-godišnji napadač Tammy Abraham.

Nakon toga je počela potpuno otvorena utakmica. Cash je ponovno doveo Forrest u vodstvo, da bi Abraham kompletirao hat-trick nakon samo pola sata igre golom iz kaznenog udarca.

U drugom dijelu, po četvrti put vodi neumorni Forrest, zabio je Lolley koji je ranije upisao tri asistencije. Međutim, nezaustavljivi Abraham postiže svoj četvrti gol i ponovno izjednačuje rezultat. Četiri minute kasnije Villa dolazi po prvi put dolazi u vodstvo, a zabio je El-Ghazi.

Od 68. minute Forrest je igrao s igračem manje, isključen je Figueiredo. No, to nije spriječilo goste da izvuku remi, strijelac za 5:5 bio je Grabban.

Ali tu nije bio kraj, čudesnu utakmicu označila je nevjerojatna završnica. Naime, dva pogotka Aston Ville poništena su u posljednjih deset minuta utakmice uključujući i onaj u 95. minuti nakon kojeg je sudac označio kraj susreta.