VIDEO| Lopta s očima: Hazard jednim dodavanjem izbacio čitavu obranu!

Belgijska nogometna reprezentacija je teže od očekivanog došla do pobjede protiv Islanda s 2:0 pogotcima Mitshyja Bathuayija.

Brončani sa Svjetskog prvenstva u vodstvo su došli u 65. minuti nakon povratne lopte Muniera za Batshuayija. Prethodno je nevjerojatnim dodavanjem Eden Hazard pronašao Muniera i pokupio ovacije stadiona.

Šesnaest minuta kasnije Batshuayi je postigao svoj drugi pogodak na utakmici za konačnih 2:0. Valencijin napadač iskoristio je lošu reakciju Islandovog vratara Halldorssona.

Momčad Roberta Martineza je ovom pobjedom zadržala prvo mjesto u skupini 2, a u zadnjem kolu u nedjelju  će u Švicarskoj tražiti potvrdu prvog mjesta i plasmana na završnicu. Inače, Belgija je u prvoj utakmici kod kuće pobijedila Švicarsku 2:1.