VIDEO| Lyon s igračem manje slavio u velikom francuskom derbiju!

Nogometaši Lyona slavili su u derbiju 14. kola francuskog prvenstva protiv Saint-Etiennea. Za veliku pobjedu i skok na drugo mjesto bio je dovoljan pogodak Jasona Denayera u 62. minuti susreta.

U izravnoj borbi za drugo mjesto Lyon je pobijedio velikog rivala Saint-Etienne pogotkom Denayera u 62. minuti kada je Memphis Depay ubacio iz kornera, a Belgijac odličnim udarcem glavom zabio za 1:0.

Samo osam minuta kasnije Lyon je ostao bez igrača manje nakon što je Brazilac Rafael klizećim startom pokosio Yanna M’Vilu. Do kraja susreta Saint-Etienne je dominirao terenom i stvorio nekoliko prilika, ali nije uspio zatresti mrežu domaćina.

Lyon je ovom pobjedom zasjeo na drugo mjesto Ligue 1 s 27 bodova, bodom i utakmicom više od drugoplasiranog Lillea, dok je Saint-Etienne na petom mjestu s 23 boda. Na samom vrhu je dominantni PSG  s 39 bodova.